Good News

Alhamdulillah... Berita ini amat mengembirakan Mrs. Mimi dan Mr. B... Pada akhir bulan september, Mrs. Mimi sudah mula pening-pening dan tak sedap badan. Pergi klinik doktor kata demam biasa sahaja. Jadi tak ada la cek yang lain...Bila period dah mula tak datang, Mrs. Mimi pun cek UPT...Mula-mula warna dia tak berapa clear...macam gambar bawah ni :-



cute baby

Comelnya dia...

suka mata baby ni



Selepas 3 minggu lewat datang period, Mrs. Mimi cek lagi... Alhamdulillah....


p/s Hopefully everything will be smoothly. Wish the best for us.

2 comments:

  1. mimi, jaga diri dan baby tau.
    sayangggg sangat! ^^

    ReplyDelete
    Replies
    1. okay yanyan...sayaaaaaaaaaaaang sangat juga!!! ^_^

      Delete

Thanks sebab sudi singgah blog Mrs Mimi yang tak seberapa ni, sila komen my entry untuk memberi semangat...Love u olls!!!