Hadiah Giveaway pertama Peony Pinky dah hantar

Mrs. Mimi dah minta tolong abang ipar poskan hadiah untuk Makbed... Hadiah apa??? Rahsia la, kena tunggu Makbed dapat dulu...hehe....Nanti Makbed dah dapat bagitahu Mrs. Mimi... Semoga sis suka hadiah tu....


3 comments:

  1. alaaaa nak jugak adiah!!! hukhukhuk...:(

    ReplyDelete
  2. @Makbed: ;)

    @Nur Alyaa Ibrahim: nak hadiah, nanti join la...hehee

    ReplyDelete

Thanks sebab sudi singgah blog Mrs Mimi yang tak seberapa ni, sila komen my entry untuk memberi semangat...Love u olls!!!