Ngilu siut....

Pagi-pagi macam biasa masuk pejabat sahaja, Mrs. Mimi akan on9 baca mymetro, baru buka fb kemudian Blog..Terkejut Mrs. Mimi bila buka je halaman metro, terpampang gambar ni:


 Ngeri, ngilu dan sakitnya....Kesian budak tu....Nak tahu cerita penuh klik gambar atau tajuk di bawah..

Berita utama ada tajuk :Tangan tergilis mesin tebu .

3 comments:

  1. kesian nye la.........berat mate memandang, berat lagi bahu memikul..mudah-mudahan die ok la kan..

    ReplyDelete
  2. ibu qaleesya : tahu zpe...sakit ye tgok...
    pija: Hopefully, dia okay kan....

    ReplyDelete

Thanks sebab sudi singgah blog Mrs Mimi yang tak seberapa ni, sila komen my entry untuk memberi semangat...Love u olls!!!